عضويت رايگان در نصر بلاگ

۱۹ تير ۱۳۹۹
۱۱:۳۹:۱۲
ادمين
نظرات (0)

به اطلاع كاربران گرامي سرويس بلاگ دهي نصر بلاگ مي رساند :

عضويت و ساخت وبلاگ در اين سرويس بلاگ دهي رايگان شد .

هم اكنون كليه كاربران گرامي مي توانند بدون پرداخت حق عضويت در سرويس بلاگ دهي فعلي ثبت نام كنند و از خدمات آن بهرمند گردند .

در صورت مشاهده وبلاگ هاي غير فعال ، رزور شده ، بدون فعاليت ، اسپم ، و هر گونه فعاليت غير مجاز بدون اخطار قبلي وبلاگ فوق مسدود و حذف خواهد شد .

 

 


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط: اطلاعيه ها
برچسب‌ها: ،
بازدید:

بك لينك چيست؟

۱۳ تير ۱۳۹۹
۰۹:۳۱:۲۰
ادمين
نظرات (0)

بك لينك چيست؟

همه ما در سايت ها به لينك هايي برخورد كرده ايم كه ما را به يك سايتي ارجاع ميدهند. اين لينك ها بك لينك ناميده ميشود. معمولا اين لينك ها ما را به سايت هايي ارجاع ميدهند كه يا سايت هاي مرتبط با سايت ميزبان است يا داراي مطالب پرطرفدار ميباشد.

بك لينك

در زمان هاي گذشته سايت ها ميتوانستند با افزايش تعداد لينك ها اعتبارسازي نمايند. هزينه كمتري پرداخت ميكردند و ميتوانستند تعداد بسيار بالايي پروفايل و لينك هاي اسپم تهيه نمايند. اما در حال حاضر اين لينك ها و بك لينك ها در گوگل جايي ندارد و گوگل به آن ها زياد اهميت نمي دهد و در واقع به لينك هايي كه هويت بالايي دارند بيشتر اهميت مي دهد.

 

بك لينك PBN چيست؟

پي بي ان (PBN)  مخفف عبارت Private Blog Networks  مي باشد.

ما براي لينك سازي به سبك  PBN نياز به يك شبكه ي وبلاگي با هويت بالا داريم.لينك سازي پي بي ان (pbn) به صورت لايه اي ميباشد.

بك لينك pbn

 

معمولا وب سايت يا وبلاگ هايي با موضوعات مختلف را براي ايجاد اين ساختارها ايجاد كرده و اين وبلاگ ها براي اعتبار بخشي به سايت هاي مورد نظر به كار ميبرند. چند بك لينك ايجاد كرده و با اين بك لينك ها كاربران را به سايت اصلي لينك ميدهيم. با ادامه دادن اين مراحل لينك ها به صورت هرمي افزايش مي يابند و همين مسئله موجب شده است كه به خريد بك لينك PBN شهرت يافته است .

بالا رفتن رتبه سايت

اگر بدون علم كافي شروع به اجراي PBN شويد، سايت شما به سرعت به سمت پنالتي شدن و به حذف از گوگل نزديك مي شود.

بك لينك PBN داراي انواع مختلفي ميباشد. گفته ميشود بيش از 200 روش براي لينك سازي وجود دارد. اما همه اين روش ها ايده آل نيستند و تعداد بسيار كمي از آن داراي تاثيرات مطلوبي ميباشند.

شما مي توانيد از پكيچ هاي سفارش بك لينك pbn يا سفارش رپورتاژ pbn مجموعه شيك رنك ديدن بفرماييد .

 

منبع


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ]
ساخت وبلاگ رايگان در نصر بلاگ
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اخبار سرويس رايگان بلاگ دهي نصر بلاگ است.